Baloniki reklamowe gumowe i foliowe

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony to gadżet reklamowy, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielu firm, bez względu na branżę, w której działają oraz jej wielkość. Produkty tego typu podobają się zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Spotkać można się z balonami małymi oraz wielkoformatowymi. Do wyboru są modele klasyczne – owalne oraz takie, które do złudzenia przypominają zwierzęta czy postaci z popularnych bajek dla najmłodszych. Produkty tego typu różnić mogą się od siebie jednak również materiałem wykonania. Największą popularnością cieszą się balony gumowe oraz foliowe. Co to za tworzywa? Poniżej kilka przydatnych informacji związanych z tym zagadnieniem.Baloniki reklamowe gumowe, inaczej lateksowe to produkty, z którymi najczęściej spotkać można się w sklepach. Po napełnieniu powietrzem przybierają one rozmaite kształty – od okrągłych, przez serca, gwiazdki czy kwiaty. Ciekawą propozycją są także balony przeznaczone do modelowania, które cieszą się niemałą popularnością podczas różnego rodzaju imprez dla najmłodszych. Gumowe dekoracje występować mogą pojedynczo lub przybierać postać girland z rozmaitymi napisami. Warto to także wspomnieć o zestawach balonów wykonanych z gumy, które doskonale sprawdzają się do dekoracji stoisk reklamowych czy budynków.

Baloniki reklamowe foliowe, nazywane także helowymi, napełniane są specjalną butlą. Są one znacznie bardziej wytrzymałe od ich gumowej wersji. Rozmaite akcesoria dostępne na rynku sprawiają, że możliwe staje się przedłużenie samoistnego unoszenia się taki produktów w powietrzu. Tego typu balony przybierać mogą różne kształty – cyfr, liter czy napisów, co czyni z nich idealną dekorację na wszelkiego rodzaju imprezy – czy to dla dzieci czy osób dorosłych.

baloniki reklamowe, tak gumowe jak i foliowe, prezentują się niezwykle efektownie. Wybierając je, szczególną uwagę należy zwrócić na jakość tworzyw stosowanych do ich produkcji. Jedynie wówczas będziemy mogli mieć pewność, że posłużą nam one przez długi czas i będą cieszyć oko zaproszonych na dane wydarzenie gości.